Denizhan YİĞİT | 23 Yaşında | Bilgisayar Mühendisi

Merhaba ben Denizhan YİĞİT. 1997 İstanbul doğumluyum ve İstanbulda yaşamaktayım. Balıkesir Üniversiesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldukan sonra bir sene DGS sınavına hazırlandım ve bir senenin sonunda Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım. Şuanda eğitim hayatım bitti ve Bilgisayar Mühendisi mezunuyum. İş hayatında ise WebTech Bilişim şirketinde Full Stack Developer olarak görev almaktayım.


Projelerim


eTerapiniz

eTerapiniz.com online terapi hizmeti veren bir platformdur. Danışan, danışman panellerinden oluşan bir sistemdir. İçerisinde entegrasyonlar olarak BigBluebutton, Iyzico, NETGSM, Sendgrid, Who is XML ? ve daha bir çok sistem bulunuyor.


Mimsanat Eğitim Akademisi

Mimsanat Akademisi tarafından online Güzel Sanatlar eğitimi veren bir platform. Mimsanat Akademisi bünyesinde sanatçılar tarafından siteye üye olan öğrencilere BigBlueButton yazılımı üzerinden online eğitimler verilmektedir.


Günlük Ev Kirala Anlık Hane

Anlık Hane, günlük kiralık ev ilanlarını barındıran bir android mobil uygulamadır. Kişiler üye olarak ilanlarını paylaşabilir veya ihtiyacı olan günlük evi anında bulabilir.


Nöbetçi Eczane Uygulaması

Türkiye'nin 81 ilinde o gün içerisinde hangi nöbetçi eczanelerin açık olduğunu telefon ve konum bilgisi ile beraber kullanıcılarla paylaşan bir android mobil uygulamadır.